ROZWIĄZUJEMY WASZE PROBLEMY ZAWODOWE

Misja:

Oferujemy naszym Klientom najwyższą jakość usług i satysfakcję na każdym etapie procesu naszej pracy.

3982/12

Pełna nazwa firmy:
P.H.U. DAKO
Adres:
Św. Wojciecha 4
44-100 Gliwice śląskie
Osoba kontaktowa:
Aneta Solorz
Telefon:
+48322795999
Adres e-mail:
Miejsce wykonywania pracy:
Niemcy
Zadania na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów na terenie Niemiec zainteresowanych zatrudnieniem tymczasowym z Polski
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • Konsekwencja i wytrwałość w dążeniu do realizacji celów
  • Umiejętność nawiązywania relacji z innymi ludźmi, otwartość i komunikatywność
  • Inicjatywa i przedsiębiorczość
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia w oparciu o prowizję
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Elastyczne godziny pracy
Rodzaj umowy:
Lokalizacja:
Ilość oferowanych stanowisk pracy:
1