ROZWIĄZUJEMY WASZE PROBLEMY ZAWODOWE

Misja:

Oferujemy naszym Klientom najwyższą jakość usług i satysfakcję na każdym etapie procesu naszej pracy.

4299/02

Pełna nazwa firmy:
DAKO
Adres:
Św. Wojciecha 4
44-100 Gliwice śląskie
Osoba kontaktowa:
Artur Hummel
Telefon:
881 935 687
Adres e-mail:
Nazwa stanowiska:
Miejsce wykonywania pracy:
Mitwitz / Bawaria
Zadania na stanowisku:

Firma DAKO Sp. z.o.o. Agencja Pracy Tymczasowej z siedzibą w Gliwicach zarejestrowana pod numerem Certyfikatu 7106, poszukuje spawaczy MIG/MAG.

WYMAGANIA:

  • zaangażowanie i lojalność
  • dyspozycyjność od 20.02.2017
  • mile widziane doświadczenie zawodowe
  • posiadanie uprawnień MIG/MAG
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec
  • zwrot kosztów za dojazdy do pracy z miejsca zakwaterowania
Lokalizacja:
Ilość oferowanych stanowisk pracy:
5