ROZWIĄZUJEMY WASZE PROBLEMY ZAWODOWE

Misja:

Oferujemy naszym Klientom najwyższą jakość usług i satysfakcję na każdym etapie procesu naszej pracy.

4450/03

Pełna nazwa firmy:
DAKO B.Bylicka Sp.K.
Adres:
Pl. Piastów 4
44-100 Gliwice śląskie
Osoba kontaktowa:
Sylwia Borowicz-Duwe
Telefon:
728909657
Adres e-mail:
Profil działalności firmy:
Miejsce wykonywania pracy:
Niemcy, Regensburg
Zadania na stanowisku:

Poszukujemy Panów z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego do Pracy na terenie Niemiec (Bawaria).
Praca polega na montażu, konserwacji i kalibracji wag oraz skanerów znajdujących się przy kasach sklepowych.
Do dyspozycji otrzymają Panowie samochód służbowy - praca wykonywana jest w zasięgu do 150 km od siedziby firmy, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-17.

Start: 20.03.2017

Wymagania:
* komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
* prawo jazdy kat. B
* miła aparycja
* chęci do pracy i uczenia się
* przesłanie cv ze zdjęciem na adres s.borowicz@dakojob.eu

Znajomość języków obcych:
niemiecki:
dobry
Dodatkowe informacje:

Firma DAKO B.Bylicka o nr certyfikatu 11272 zapewnia pracownikom mieszkanie , zwrot kosztów dojazdu z miejsca zakwaterowania w Niemczech do pracy i z powrotem , atrakcyjne wynagrodzenie oraz opiekę polskiego biura.

Osoba kontaktowa : Sylwia Borowicz-Duwe 728909657; Weronika Trocha: 662-068-416 ; Monika Kulik: +48664092469

Lokalizacja:
Ilość oferowanych stanowisk pracy:
3